Agrokomplex 2013

Autor: Peter Choma | 22.8.2013 o 11:28 | (upravené 22.8.2013 o 11:45) Karma článku: 3,56 | Prečítané:  224x

Medzinárodná poľnohospodárska a potravinárska výstava Agrokomplex patrí k najvýznamnejším svojho druhu na Slovensku a na výstavisku Agrokomplex v Nitre sa bude konať v dňoch od 22. do 25. augusta 2013.Kedže sa jedná o jubilejný 40.ročník,treba očakávať jedná z mála najlepších podujatí v tejto oblasti.  

JEDINEČNÝ PRIESTOR PRE ODBORNÍKOV

Toto medzinárodné podujatie poskytuje priestor pre vystavovateľov takmer z celého sveta,kde svoje novinky v oblasti poľnohospodárskej techniky a technológií budú predstavovať známe firmy sveta. Čo sa týka poľnohospodárskych strojov budú predstavované značky ako John Deere,Zetor,New Holland,Fendt, Claas, Manitou,Jcb a mnohé iné...Medzi najnavštevovanejšie expozície patria každoročne výstavné políčka s ukážkami modernej záhradnej architektúry, zavlažovacích technológií a pestovania rôznych druhov zeleniny.Taktiež máme možnosť sa oboznámiť aj so živočísnou výrobou a tiež statkom a dobytkom,ktorý bude takmer z celého Slovenska ako aj iných krajín.Taktiež bude prebiehať aj národna výstava  živočísneho hospodárstva

UDEĽOVANIE VÝZNAMNÝCH OCENENÍ

Počas výstavy bude udelených niekoľko významných ocenení. V rámci Národného programu podpory poľnohospodárskych produktov a potravín bude minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka slávnostne udeľovať ocenenia Značka Kvality SK vybraným poľnohospodárskym produktom a potravinám. Nebudú chýbať ani významné ocenenia ako Zlatý kosák, Šampión výstavy i odovzdávanie rezortných vyznamenaní najlepším pracovníkom rezortu ministerstva.


Celé toto prekrásne podujatie sa bude rozkladať na mnohých pavilónoch,na ktoré bude výstavisko rozdelené.
Nakoľko dnešným dňom sa začína táto výstava aj keď len pre novinárov,osobne sa na ňom plánujem zúčastniť a aj zreferovať pocity a dojmy z tohto skvelého prostredia

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Štátna poisťovňa nemá peniaze na zdravie. Manko je vyše 50 miliónov

Odhad peňažnej straty na základe analýzy spoločnosti Deloitte potvrdil pre SME finančný manažér a bývalý audítor Marián Jánoš.

DOMOV

Kde sa darí zločinu? Policajti prekreslili mapy kriminality

Polícia hlási viac násilností a mravnostnej kriminality.

TECH

Poruchy spánku, bolesti hlavy. Aké sú dôsledky zmeny času

Zmätok, nepríjemné posuny aj ranná neistota.


Už ste čítali?